Content

niedziela, 17 maja 2015

"Nadejszła wiekopomna chwila" - pierwszy KONKURS na blogu!

""Doktor Jekyll i pan Hyde" – to znana nowela ukazująca studium psychopatologii i podwójnej osobowości. W kulturze anglojęzycznej oznacza ona człowieka o dwulicowym charakterze." (za: wikipedia.pl)

Wszyscy wiemy, że i naszym psom zdarza się mieć dwie twarze – tą kochaną, grzeczną i do rany przyłóż... i tą złą, rozbrykaną i dokazującą. Waszym zadaniem będzie ukazać obie twarze swojego czworonożnego przyjaciela - i tą miłą, dobrą i czystą, i tą mroczną, łobuzerską i wariacką. Czy będzie to czysty, wystawowy piesek i błotny potwór, czy anioł na spacerze a w domu bezwzględny niszczyciel – zostawiam do Waszej interpretacji! Ogranicza Was jedynie charakter psa i Wasza wyobraźnia, najważniejsze jest jak najciekawsze przedstawienie kontrastu.

Sugerowana liczba zdjęć : 2, najlepiej przedstawione w formie kolażu.

Nagrody : dowolny kubek + dowolnie wybrana torba ze strony z psimi cudownościami: Pik-Pik !

Czas trwania konkursu : od 18 maja 2015 do 31 maja 2015 (włącznie).


Konkurs "Rano Jekyll, wieczorem pan Hyde".


 1. Czas trwania konkursu od 18 maja 2015 do 31 maja 2015 (włącznie). Ogłoszenie wyników przewiduję 6 - 7 czerwca 2015 roku.
 2. Aby wziąć udzial w konkursie należy wysłać pracę konkursową pod adres aboutmyheartchakra@gmail.com. Proszę, zatytułujcie maila "Konkurs" – ułatwi mi to życie :). Fajnie byłoby też wiedzieć jak nazywacie się Wy i Wasz pies - może to być Wasz pseudonim, samo imię lub inicjały.
 3. Maksymalna ilość zdjęć : 2 ( preferowana forma : kolaż dwóch zdjęć przedstawiający kontrast zachowań). Wychodzę z założenia, że to właściciel, nie pies biorą udział w konkursie, dlatego jedna osoba może wysłać tylko jedną pracę konkursową składającą się maksymalnie z dwóch zdjęć.
 4. Zdjęcia powinny być Waszego autorstwa (jeśli jest inaczej – konieczna jest zgoda autora). Oprócz zdjęć można wysłać krótki komentarz – ale naprawdę krótki ! Bardzo ważna jest inwencja twórcza w podejściu do tematu oraz ciekawe ujęcie kontrastu.
 1. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikacje swojej pracy w konkursowym albumie na naszym fanpage'u (https://www.facebook.com/aboutmyheartchakra) ( w zależności od preferencji podpisana imieniem, pseudonimem lub inicjałami – o tym też proszę wspomnieć w mailu).
 1. Na zwycięzce czeka raj zakupów w pik-pik.pl! Niesamowity kubek i torba tylko dla Was!
 1. Aby wziąć udział w konkursie nie musisz kliknąć guziczka "lubię to" u nas, ale będzie nam niezmiernie miło utrzymywać z Wami kontakt również po konkursie – także zapraszamy ! ;)
21 komentarze:

 1. Super temat! Jeśli będziemy mieć dobre zdjęcia i nie zapomnimy na pewno weźmiemy udział ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie muszą być dobre! Chodzi mi o fajne, pomysłowe ujęcie tematu, czy będą robione komórką czy wypaśną lustrzanką akurat nie ma znaczenia :)

   Usuń
 2. O super! Już tyle tych konkursów na wszystkich blogach. Z wielką przyjemnością weźwiemy udział.

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalnie trafiłaś z tematem w mój dzisiejszy nastrój... jak cały tydzień wychwalałam moje psy, bo wszystkie 3 grzeczniutkie, do rany przyłóż, mądre, bystre, normalnie rzyganie tęczą... tak dzisiaj popadłam w depresję z powodu mej porażki.. niestety zdjęcia mego problemu nie da się zrobić, bo to agresja w stosunku do psów jest... ale może coś się wymyśli ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można pokombinować z rekwizytami! :P

   Usuń
 4. Zazwyczaj nie biorę udziału w tego typu rzeczach, ale że mam pewien pomysł, to postaram się go zrealizować i wysłać do
  Was zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny temat :) Ale Terror niezbyt chętnie pozuje do zdjęć :D Zobaczymy, co da się zrobić bo nagroda super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuszę się chętnie, ale zobaczymy co wyjdzie z tej mojej twórczości. No i muszę wymyślić, które oblicze diabelnego psa pokazać :D

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Zapraszamy! :) (zafascynował mnie nick! :P)

   Usuń
 7. Świetny pomysł na konkurs, temat nietypowy! Teraz tylko pomyśleć, jak go ugryźć, oj marzą mi się te kubki z Pik-Pik :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się dobrze bawić! To podstawa! :)

   Usuń
 8. ahhh pik-pikowe akcesooria! lubię to bardzo i już biorę się za przeglądanie zdjęć :D

  zapraszamy do Nas:
  http://cockercollie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. super pomysł na konkurs, tylko znajdę chwilę i wyślemy :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! :)

Behind The Web

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy

Mój instagram

Instagram
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polecam